Gsm

0535 102 38 38

Telefon

0212 576 82 09

Email

info@arslankayaplastik.com.tr

Hakkımızda

Arslankaya Plastik 1960 yılında plastik oyuncak sektöründe üretim yapıp 1996 yılından itibaren plastik ürün üreten bir firma olarak kuruldu ve plastik ev eşyaları üretimine başladı.

İstanbul Bayrampaşada bulunan, modern tesislerinde son teknoloji enjeksiyon makineleri ile Arslankaya Plastik oluşturduğu ürünler ise zerafeti ve modernliği temsil eden tasarımları, popüler renkleri ve üretimdeki üstün kalitesiyle sağlıklı ürünle eşdeğer hale geldi. Arslankaya Plastik ürünleri, ülke çapında market zincirleri ve seçkin mağazalarda yerini alarak, pazardaki modern ürün eksikliğini gidermeye başladı.

Türkiye'de giderek daha çok ilgi gören Arslankaya Plastik ürünleri, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Ortadoğu ve Afrikaya ihraç edilmektedir.

Arslankaya Plastik, esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Arslankaya Plastik, üretim ve teslimat taahütlerini zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir.